ترویج در شبکه های اجتماعی

در عصر حاضر، حضور برندهای تجاری در شبکه‌های اجتماعی تبدیل به یک بازار رقابتی بزرگ شده است و همه‌ی آن‌ها برای برندینگ حداکثری از شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توییتر و… استفاده میکنند. برند‌ها در شبکه‌های اجتماعی سعی می‌کنند تا مخاطبان جدید جذب کنند و کسب و کار خود را توسعه بخشند.
همانطور که می‌دانید، در حال حاضر اکثریت قریب به اتفاق مردم عضو شبکه‌های اجتماعی هستند و چندین ساعت در روز را به فعالیت در این شبکه‌ها اختصاص میدهند. شما نیز بعنوان یک کسب و کار میتوانید از این فرصت استفاده کنید و علاوه بر برندینگ، به افزایش فروش محصولات خود نیز کمک کنید.

لیوا با سابقه‌ی درخشان خود در امر برندینگ در شبکه‌های اجتماعی، تمامی مشاوره‌های لازم از قبیل نوع محتوا، ساعات انتشار محتوا در شبکه‌های اجتماعی مختلف و… را به شما ارائه میدهد و همچنین در امر طراحی کمپین‌های تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی نیز به شما کمک می‌کند تا دنبال‌کنندگان بیشتری را جذب کنید.
شما میتوانید باتوجه به نوع فعالیت خود، از بین پلن‌های مختلف لیوا، مناسب‌ترین پلن را برای حضور برند خود در شبکه‌های اجتماعی را انتخاب کنید. فایل پلن‌ها و تعرفه‌ها از طریق لینک زیر قابل دسترس است.