تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی یکی از نوین‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین شیوه‌های تبلیغات اینترنتی است. در این روش شما تنها هزینه‌ی کلیک‌های انجام شده بر روی بنر تبلیغاتی خود را پرداخت می‌کنید و به این ترتیب از پرداخت هزینه‌های بالای اجاره‌ی جایگاه‌ تبلیغاتی در وبسایت‌ها جلوگیری می‌شود. در حال حاضر شرکت‌های بزرگ دنیا مانند گوگل، توییتر و… از این متد نوین در سرویس‌های تبلیغاتی خود استفاده میکنند.

لیوا با در اختیار داشتن کادرهای تبلیغاتی متعدد در وبسایت‌های مطرح و پربازدید و در موضوعات مختلف، می‌تواند به شما در زمینه‌ی طراحی کمپین‌های تبلیغات کلیکی در فضای مجازی کمک کند. همچنین به دلیل اهمیت بسیار بالای نوع طراحی بنر تبلیغاتی در این کمپین‌ها، لیوا می‌تواند به شما در زمینه‌ی طراحی بنرهای جذاب نیز کمک کند.

کارشناسان و مشاوران لیوا در تمامی مراحل اجرای کمپین (از ابتدا تا پایان) در کنارتان هستند و به اتفاق شما تمامی متریک‌های کسب شده را اندازه گیری کرده و مشاوره‌های لازم را برای موفقیت بیشتر و جذب ترافیک بالاتر، انجام میدهند.
ما، با توجه به نوع فعالیت مشتریان خود، هدفمندی‌ها و تعرفه‌های مختلفی را برای طراحی و اجرای کمپین تبلیغات کلیکی ارائه کرده‌ایم که هم‌اکنون میتواند آن را از لینک زیر دریافت نمایید.